Menu
SEPETİM

Şartlar & Koşullar

İADE ŞARTLARI:

Ürün iadelerinizi kargonuzu teslim aldıktan sonra engeç 7 gün içinde bize bildirmelisiniz.İadesi kabul edilen ürünü 2 gün içinde kargoya teslim etmelisiniz.İade yapılacak ürünün geri satış özelliği bozulmamış olması ve ambalajıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İadelerde sadece SÜRAT kargoyu kullanınız.SÜRAT haricinde gönderilen kargolarınız teslim alınmayabilir. İade edilen siparişte sadece ürün bedeli iade edilir, tarafımızca ödenen kargo v.s. masrafları iade edilmez. 

Etiketi koparılmış ve teslim aldığınız gibi iade edilmeyen ürünler kabul edilmemektedir. İadelerde faturanın arka kısmına iade nedenizi , adınız ve soyadını , TC numaranızı ve tarihi yazarak imzalayınız.
İadeniz tarafımızca kontrol edildikten sonra varsa tarafımızca ödenen kargo bedeli ve banka kesinti bedelleri düşüldükten sonra banka hesabınıza veya SÜRAT ile adınıza 3gün içinde geri iade edilir.
İş bu şartlar sözleşme niteliğindedir, okudum şıkkını işaretleyen alıcı gayri kabili rucu olarak kabul etmiş sayılır.
Anlaşmazlık halince tüketici hakem heyetleri yetkilidir.

Değişim Şartları :

Değişim talebinizi ürünü teslim aldıktan 5 gün içinde bize bildiriniz. Diğer ürünlerin değişiminde farklı bir ürün istenmesi halinde oluşacak fark bedeli tarafınıza yansıtılır. Değişimlerde SÜRAT kargoyu kullanmanız avantajınızdır.

Kredi kartı ile ödeme:

Web sitemiz üzerinden siparişinizi oluştururken eğer kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde anlaşmalı olduğumuz iyzico firmasının güvenlik sistemiyle ister 3D ile isterseniz normal şekilde ödeme yapabilirsiniz. 
İnternet sitemizde RAPİD SSL güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kart bilgileriniz şifreli olarak bankaya gider ve güvenli olarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası