Menu
SEPETİM

Yemlikler

Model: 00006
Akıllı Yemlik - Kaliteli Malzeme Kuşlarınızın yem sarfiyatını azaltır. Kuşların yediği yemlerin kabuğu alt haznesinde toplanır. Kabukların etrafa dökülmesini engeller. Alt haznesinde biriken kabukları çekmece mantığı ile alarak dökebilirsiniz. Kafesin dışına veya için monte edebilir yapısı b..
30,00TL
Model: 0000135
PLASTİK BALLIK KENDİNDEN GEÇME KUŞLAR İÇİN DAYANIKLI PLASTİKTEN YAPILMIŞ, YIKANABİLİR, ÇOK KULLANIŞLI KUŞLARA BAL, MAMA V.B GİBİ KOLAYCA SEVİS ETMEYİ SAĞLAYAN BALLIK KAFES TELLERİNE SABİTLENEREK KULLANILABİLEN BALLIK.! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ..
3,00TL
Model: 000029
UZUN BÖLMELİ IZGARALI PLASTİK YEMLİK AYNI ANDA BİR KAÇ KUŞUNUZUN YEM VEYA MAMA YİYEBİLECEĞİ ÇOK KULLANIŞLI BİR ÜRÜNDÜR.İÇİNDEKİ BÖLME ÇIKARILABİLİR.TELLERİ KAFES ÖLÇÜNÜZE GÖRE EĞİN VE TAKIN ÇOKLU KUŞLARINIZ YEM İHİTİYACINI KARŞILAMIŞ OLURSUNUZ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMI..
15,00TL
Model: 0000103
KRİSTAL YEMLİK MAMALIK  AYNI ANDA BİR KAÇ KUŞUNUZUN YEM VEYA MAMA YİYEBİLECEĞİ ÇOK KULLANIŞLI BİR ÜRÜNDÜR.İÇİNDEKİ BÖLME ÇIKARILABİLİR.TELLERİ KAFES ÖLÇÜNÜZE GÖRE EĞİN VE TAKIN ÇOKLU KUŞLARINIZ YEM İHİTİYACINI KARŞILAMIŞ OLURSUNUZ  ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLAR..
9,00TL
Model: 0000205
KRİSTAL LÜX YEMLİK MAVİ KAFES KUŞLARI YEMLİĞİ KRİSTAL TÜM KAFES MODELLERİNE UYUMLUDUR ..
8,00TL
Model: 000019
KRİSTAL MUHABBET KUŞU YEMLİĞİ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
8,00TL
Model: 0000154
SİLO YEMLİK ŞEFFAF KALITELİ  MALZEMEDEN ÜRETILMIŞ 500 GRAM YEM ALMA KAPASITELI ISTENILDIĞI TAKTIRDE SULUK OLARAK KULLANABILECĞI NIZ SILO YEMLIK TÜNEĞI SAYESINDE KUŞLARINIZ RAHATLIKLA BESLENEBILIR ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİ..
20,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası