Menu
SEPETİM

Gaga Taşı Ve Kemikler

Model: 0000157
KAFES KUŞLARINIZIN MİNERAL ALMASI VE YAVRU KUŞLARDA KEMİK GELİŞİMİNİ HIZLANDIRAN MİNERALLİ GAGA TAŞI ADET FİYATI! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
2,00TL
Model: 0000129
KAFES KUŞLARINIZIN MİNERAL ALMASI VE YAVRU KUŞLARDA KEMİK GELİŞİMİNİ HIZLANDIRAN MİNERALLİ GAGA TAŞI ADET FİYATI! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
3,00TL
Model: 0000194
İÇİNDEKİLER: Kömür, Kalsiyumlu, Mineralli, midye kabuklu, istiridye kabuklu, kırmızı Killi, Kireç Taşlı , 220c de Fırınlanmıştır  Sterilize Edilmiştir gelişmeye, döllenmemiş yumurtalara, zayıf kemik yapısına yol açar. Kırmızı kil: mide rahatsızlıklarına karşı doğal bir ilaçtır ve ishale ka..
11,00TL
Model: 000032
İŞLENMİŞ KURUTULMUŞ KALAMAR KEMİĞİ KALSİYUM VE PROTEİN DEPOSU KALAMAR KEMİĞİ KUŞLARIN PROTEİN İHTİYACI KARŞILAR GR BAZINDA  500 GR ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
85,00TL
Model: 000013
İŞLENMİŞ KURUTULMUŞ KALAMAR KEMİĞİ KALSİYUM VE PROTEİN DEPOSU KALAMAR KEMİĞİ KUŞLARIN PROTEİN İHTİYACI KARŞILAR KG BAZINDA 1 KG! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
160,00TL
Model: 0000153
KALSİYUM MİNERAL BLOK GAGA TAŞI İÇERİ KALSİYUM MİNERAL BLOK  SÜBYE Kemiği Kırığı, Deniz Kabukları Kırığı, Zengin Çeşitli Kum Karışımı, Grit Kuş Kömürü Kırmızı Kil Kireç TaşI Mineral ve Eser Elementler Özellikleri Gagayı şekilde tutar Kuşlara sağlık ve canlıklı kazandırır İskelet yapısını g..
5,00TL
Model: 0000105
VİTAKİNG KUŞ KUMU, KUŞLARIN MİDESİNDE DİŞLERİN YAPTIĞI GÖREVİ YAPAR. YEMLERİ VE TAHILLARI EZER.VİTAKİNG KUŞ KUMU, KUŞLARIN KEMİKLERİNİN VE TÜYLERİNİN DAHA İYİ GELİŞMESİ İÇİN KALSİYUM ÜRETİMİ YAPAR.VİTAKİNG KUŞ KUMU, KANARYA, MUHABBET VE DİĞER KANATLI KUŞLAR İÇİN İMAL EDİLMİŞ OLUP KUŞLARINI..
3,19TL
Model: 0000101
MİNERAL TABLETİ İÇERDİĞİ KALSİYUM VE MİNERAL YANI SIRA TOKSİN BAĞLIYICI MADDELER (MONTMORİLLONİT) SAYASİNDE MÜKOTOKSİNLERİ BAĞLANMASINDA YARDIMCI OLUR, SİNDİRİMİ KOLAŞTIRIR. BAĞIRSAK ENFEKSİYONLARININ ÖNLENMESİNDE YARDIMCI OLUR. AYRICA MUHABBET KUŞU, KANARYA, İSPİNOZLAR, PAR..
5,00TL
Model: 0000193
Muhabbet, Kanarya Papağan Güvercin ve Tüm Knakatlı Kuşların  Organizması Için Yemlerin Yanı Sıra Minerallerin De Çok Önemli Olduğu Bilimsel Olarak Kanıtlanmıştır. Yemler Kalsiyum, Magnezyum, Demir Vb Gibi Mineraller Açısından Fakirdir.  Kuş Kumu  Bu Minerallerin Eksikli..
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası