Menu
SEPETİM

Vitaminler Ve Bakım

Model: 0000292
Herbo Bird Apex Sprey Sprey Çözeltisi : Kafes Kuşları için Tüy ve Deri Bakım Ürünü Apex Sprey cildin doğal yağ dengesini korumasını sağlar ve kafesn kuşlarının kendi kendilerini gagalayıp tüylerini koparmalarından (Kanibalizm) ileri gelen yara ve benlerinin tedavisine yardımcı olur.Pire,k..
40,00TL
Model: 000076
MAXİSOL AMİNOSET KUŞLAR VE BALIKLAR IÇİN AMİNOASİT 30 CCSÜS AMAÇLI BESLENEN MUAHBBET KUŞU KANARYA GÜVERCİN VE PAPAĞANLARDA AYRICA SÜS AMAÇLI BESLENEN BALIKLARIN MİNERAL VE AMİNOSİT İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACI İLE KULLANILIR  ! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN&nbs..
30,00TL
Model: 000080
MAXİ SOL B-VİT Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının B vitamini ihtiyacını karşılayan, hastalıklara karşı dirençlerini yükselten, yemden faydalanma güçlerini artıran ve sağlam bir bünyeye sahip olmalarını sağlayan vitamindir.* Yetişkin kuşlarda tüy dökülmesini önler..
30,00TL
Model: 000081
MAXİSOL C-VİT KUŞ VİTAMİNİ KAFES KUŞLARI İÇİN VİTAMİN SOLÜSYONKullanımı :Vitamin İhtiyacını karşılamak amacıyla,ve koruyucu olarak kafeste beslenen her türlü süs kuşlarının içme sularına, 100 ml.sine 1 ml. olacak şekilde karıştırılır.(1 ml. yaklaşık 20 damladır.Bir büyük suluk yaklaşık 100 ml. ..
30,00TL
Model: 000082
Pharmased Maxisol D3 Vit ile, muhabbet kuşu, papağan, kanarya gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin D3 vitamini ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Kullanım Şekli; Tüm kafes kuşlarının günlük tüketebileceği 1000Cc suyuna, Maxisol D3 Vit'den 1cc ilave edilerek kullanılır...
30,00TL
Model: 000079
Maxisol Multivit (30 cc)Süs kuşlarının günlük hayat fonksiyonlarını sürdürebilmek ve daha sağlıklı büyümesini ve gelişmesini sağlamak amacı ile içme sularına ilave edilerek kullanılır.Günlük içme sularına veya yemlerine günlük 10 damla ilave edilerek kullanılır.Analiz Değerleri (1 ml için) :Vitamin ..
30,00TL
Model: 000078
MAXİSOL TÜVİT SÜS KUŞLARI İÇİN B KOMPLEKS VİTAMİN 30 CCKUŞLARIN TÜY DÖKÜMÜ ESNASINDA,ÜREME VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİNDE KULLANILIR.! ! ! ÇOTANAKLAR KAFES VE KUŞÇULUK ! ! !DİĞER İLANLARIMIZADA BAKIN TOPLU ALIMLAR İÇİN FİYAT SORUNUZ..
30,00TL
Model: 000075
Ozzy Vit Multivit Multivit 30 cc KANARYA, MUHABBET KUŞU, PAPAĞAN VE KAFES KUŞLARININ HASTALIKLARA KARŞI DİRENÇLERİNİ YÜKSELTMEK, YEMDEN FAYDALANMA GÜÇLERİNİ ARTIRMAK VE SAĞLAM BİR BÜNYEYE SAHİPOLMALARINI SAĞLAYAN VİTAMİN SOLÜSYONUDUR.KUŞLARDA VİTAMİN EKSİKLİĞİ SONUCUNDA OLUŞAN HASTALIKLARI ENGE..
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası